تور آنلاین کارگاه آموزشی مدیریت پروژه براساس استاندارد PMBOK:2017

ثبت نام در دوره تور آنلاین کارگاه آموزشی  مدیریت پروژه براساس استاندارد PMBOK:2017

روز و ساعت برگزاری
-
مدت(ساعت)
40
هزینه(تومان)
1,500,000
تاریخ شروع
-

 

سیلابس دوره:

تور کاملا کاربردی "مدیریت پروژه براساس استاندارد PMBOK:2017" بر پایه چارچوب حرفه ای شرکت Valense و تحت لیسانس انستیتو مدیریت پروژه آمریکا اجرا می گردد.

مسیر تور با آشنایی با مفاهیم و تعاریف آغاز شده و براساس فازهای چرخه عمر مدیریت پروژه ادامه می یابد، همان طور که پروژه ها در واقعیت تکوین می یابند.

سپس با آموزش فازهای آغازین، برنامه ریزی، اجرا، پایش و کنترل ادامه یافته و در نهایت با فاز اختتام پایان می یابد. برای این تور 14 کارگاه آموزشی کاملا کاربردی پیش بینی شده که به ترتیب و پی در پی بر روی یک پروژه معین انجام می گیرد. این کارگاه ها نقطه قوت این تور بوده و تجربه ای استثنایی برای شرکت کنندگان در پی خواهد داشت.

این دوره آموزشی مملو از نمونه ها، مثال های کاربردی و تجارب پیاده سازی استاندارد در شرکت های داخلی است.

در پایان تور امکان صدور دو نوع گواهی برای شرکت کنندگان واجد شرایط وجود دارد:

  • صدور گواهی از سوی انجمن مدیریت پروژه ایران 
  • صدور گواهی از سوی شرکت Valense  انگلستان به عنوان Register Education Provider (REP) با امضای آقای پروفسور Michel Thiry و دارای امتیاز PDU با پرداخت هزینه جداگانه 85 پوند انگلستان یا معادل ریالی آن به نرخ روز.

در این تور میزبان و راهنمای (Leader) شما آقای مهندس پیام نیک روش (Payam Nikravesh, PMP, RMP, SP) بوده که گواهی صلاحیت مدرسی از سوی شخص پروفسور Michel Thiry  و شرکت Valense دریافت نموده است. ایشان با بیش از 20 سال سابقه مشاوره در این حوزه بالغ بر 5000 نفر را آموزش داده و 60 نفر را برای دریافت یکی از گواهی های حرفه ای PMP، RMP و SP همراهی نموده است.