بانک سامان / آموزش کاربرد نرم افزار Excel در برنامه ریزی و کنترل پروژهمعرفی بانک سامان

بانک سامان از شهریور ماه سال 1378، به‌عنوان نخستین مؤسسه مالی و اعتباری دارای مجوز بانک مرکزی ایران با سرمایه اولیه 11 میلیارد ریال و با نام «سامان اقتصاد» فعالیت خود را آغاز نمود.
کمتراز سه سال بعد، در شهریور ماه سال 1381، توانست مجوز لازم برای انجام و ارائه خدمات بانکی را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده و به‌ عنوان یک بانک خصوصی، دوره جدیدی از حیات خود را تجربه کند.
طی این سال‌ها، با قرار گرفتن در مسیر رشد و سودآوری توانست سرمایه اولیه را تا حدود 80 برابر افزایش دهد. این سرمایه در تاریخ 12 مردادماه 1393، با افزایشی معادل 1،412 میلیارد ریال از 6،588 میلیارد ریال به 8000 میلیارد ریال افزایش پیدا کرد.

این بانک در دهه نخست فعالیت خود، با سرمایه‌گذاری‌های کلان در عرصه خدمات بانکداری الکترونیک توانست نقشی مهم در توسعه فرهنگ بانکداری الکترونیک ایران ایفا کند. ارائه نخستین خدمات اینترنت‌بانک در سال 1381 و راه‌اندازی خدمات انتقال‌ وجه آنلاین در ایران از جمله پیشگامی‌های سامان در این دوره بوده است. این رویکرد در دهه 80 خورشیدی همراه با شعار "بانک سامان، بانک هوشمند"، مزیت نسبی ما نسبت‌ به رقبا به‌شمار می‌آمد.
دهه دوم فعالیت بانک سامان با تغییر استراتژی بانک و گذار از رویکرد خدمات‌ محوری به رویکرد مشتری‌ مداری همگام شد. در این ساختار جدید برای پاسخگویی بهتر به گروه‌های مختلف مشتریان، استراتژی و فرایندهای عملیاتی در دو سطح خرد و کلان تعریف شد.

سلسله تحولاتی که با تغییر رویکرد بانک در سال 1389 آغاز شد با بازآفرینی هویت برند سامان، در اذهان مخاطبان بانک، نمود عینی و بصری یافت. در اریبهشت‌ماه سال 1391، با هدف ایجاد یکپارچگی بصری در درون و برون سازمان تصمیم بر آن شد تا تصویر ذهنی مشخصی از برند سامان ارائه شود. نوزایی هویت برند سامان که ریشه در تغییرات ساختاری و استراتژیک رویکرد جدیدش دارد به‌ طور مشخص در لوگو، شعار و چیدمان و نمای بیرونی شعبه‌ها نمود یافته است.

 

خدمات مصورسازان پروژه

دوره آموزش "کاربرد نرم افزار Excel در برنامه ریزی و کنترل پروژه" در تابستان 1389 برای پرسنل بانک سامان برگزار شد.
 

 

 

 

 

گالری تصاویر

ورود کاربر

کانال مصورسازان پروژه