شرکت کالسیمین / پیاده سازی و آموزش سیستم مدیریت پروژه سازمانی (EPM)درباره شرکت کالسیمین (سهامی عام) :

اهم فعالیت های شرکت کالسیمین عبارت است از اکتشاف، استخراج و بهره برداری از معادن، تغلیظ و ذوب مواد معدنی، ایجاد کارخانه های تبدیلی مواد معدنی و انجام کلیه عملیات بازرگانی در ارتباط با موضوع شرکت.

این شرکت با عبور از مرز 34600 تن تولید شمش روی رکورد تازه ای را در تاریخ صنعت سرب و روی ایران و خاورمیانه به ثبت رسانده است.

کالسیمین همچنین در همایش صد شرکت برتر ایران با 7 رتبه صعود به جایگاه 153 رسیده و در شاخص بهره وری سرمایه در مجموع 400 شرکت برتر ایران رتبه 8 را از آن خود کرده است .

آنچه عملکرد سال گذشته کالسیمین تحت رهبری مدیران این شرکت را از سالهای پیش متمایز کرده، بکارگیری مدیریت علمی و استفاده از تکنولوژیهای جدید صنعت سرب وروی روز دنیا بوده که عملکرد ممتاز این شرکت گویای این واقعیت است. کسب عنوان تولیدکننده نمونه کشوری، کسب کارت طلایی بازرگانی، عنوان صادرکننده نمونه، واحد نمونه رفع آلایندگی، قهرمان صنعت کشور، جایگاه 30 شرکت برتر در بورس اوراق بهادار، تنها بخشی از موفقیت های کالسیمین در سال جهاد اقتصادی بوده است. عملکرد مالی و رشد شاخص های مالی کالسیمین از جمله رشد 53 درصدی سودخالص شرکت نیز از جمله موارد دیگر در تداوم موفقیت های این شرکت بورسی بود.

 خدمات ارائه شده به شرکت کالسیمین عبارتند از :

نصب قفل سخت افزاري نرم‌افزار Microsoft Project Server 2010 و همچنین نرم‌افزارMicrosoft SharePoint 2010 باتقويم شمسي و رابط كاربري فارسي و خدمات نصب نسخه انگليسي با تعداد کاربر نامحدود و قابلیت های نرم افزاری ذیل :

 مدیریت زمانبندی  (Schedule Management)؛

مدیریت منابع (Resource Management)؛

مدیریت سبدپروژه‌ها (Portfolio Management)؛

مدیریت مالی (Financial Management)؛

مدیریت اسناد؛

مدیریت ریسک؛

مدیریت وقایع؛

مدیریت محدوده؛

 2-2- مشاوره و سفارشي سازي سامانه:

  •       نصب وراه‌اندازي کامل سامانه در محيط LAN سازمان و يكپارچه ‌سازي آنها (شامل نرم‌افزارهاي SharePoint Server, Project server )
  •        استقرار سازماني و سفارشي سازي سامانه مديريت پروژه مبتني بر نرم‌افزار Project Server (مخزن منابع، فيلدها و نماهاي اختصاصي، قالب‌هاي کاري، تقويم‌هاي سازماني و...)
  •        راه‌اندازي آزمايشي سامانه مديريت پروژه به صورت پايلوت، به همراه مشاوره در زمينه ارائه متدولوژي مديريت پروژه در سازمان مشتري.

2-3- خدمات آموزش:

  •        آموزش عمومي كاربري Team Member (4 ساعت)
  •       آموزش مديريت پروژه توسط نرم‌افزار EPM مخصوص مديران و کارشناسان دفترمرکزي مديريت پروژه سازمان (12 ساعت)
  •        آموزش راهبري سامانه EPM مخصوص تيم Administration (12ساعت)

 

 

گالری تصاویر

ورود کاربر

کانال مصورسازان پروژه