مدیریت عمومی

مدیریت عمومی
۷ ویژگی که مردم بر اساس آنها در مورد شخصیت مدیران قضاوت می‌کنند چیست؟

مردم بر اساس این ۷ ویژگی در مورد شخصیت مدیران قضاوت می‌کنند:

مدیران برتر
شکی نیست که روابط خوب بین مدیر و کارمند موجب بهبود فضای کار و موفقیت شرکت می شود و کارکنانی که با مدیران دم خور می شوند، از روابط قوی تر و همکاری و بصیرتی که پیدا می کنند، نفع می برند. اما یک سوال مهم در اینجا مطرح است: آیا کارکنان می توانند ساعت های زیادی را با مدیران خود بگذرانند؟

مدیران چند ساعت باید با کارکنان سپری کنند؟

شکی نیست که روابط خوب بین مدیر و کارمند موجب بهبود فضای کار و موفقیت شرکت می شود و کارکنانی که با مدیران دم خور می شوند، از روابط قوی تر و همکاری و بصیرتی که پیدا می کنند، نفع می برند. اما یک سوال مهم در اینجا مطرح است:

آیا کارکنان می توانند ساعت های زیادی را با مدیران خود بگذرانند؟

روایط مدیران و کارمندان
“بازی کاری” به دانش استفاده از تفکر مبتنی بر طراحی بازی (Game-Design Thinking) و استفاده از مکانیزم ها، تکنیک ها و المان های بازی در بسترهای غیر از بازی برای ایجاد شادی و افزایش اشتیاق کاربران در آن بسترها، حل مسائل، بهبود فرآیندها و برانگیختن و جذب مخاطب اطلاق می شود. "بازی کاری" با تکیه بر ایجاد سرگرمی و با بهره گیری از تکنیک ها و المان های بازی ها، برای اهدافی به جز بازی مثل ایجاد انگیزه در بین کارمندان یک سازمان جهت گسترش رفتارهای مدنظر سازمان و یا تشویق کاربران برای مشارکت بیشتر در یک فعالیت استفاده می شود.

“بازی کاری” به  دانش استفاده از تفکر مبتنی بر طراحی بازی (Game-Design Thinking)  و استفاده از مکانیزم ها، تکنیک ها و المان های بازی در بسترهای غیر از بازی برای ایجاد شادی و افزایش اشتیاق کاربران در آن بسترها، حل مسائل، بهبود فرآیندها و برانگیختن و جذب مخاطب اطلاق می شود.

Gamification
برنامه خندوانه را می‌توان یکی از موفق‌ترین برنامه‌های تلویزیونی صدا و سیما در چند سال اخیر لقب داد. برنامه‌ای که علی‌رغم پخش‌شدن از شبکه‌ تازه تاسیس و کم‌مخاطب نسیم، در عرض چند ماه با اقبال عمومی مواجه‌شد. خندوانه را به ‌نوعی می‌توان به استارتاپی تشبیه کرد که با استفاده از خلاقیت‌ رامبد جوان، تهیه‌کننده و مجری این برنامه و با کمک یک کار گروهی هوشمندانه توانست جای خود را به ‌سرعت در دل مخاطبان باز کند و به موفقیت کم‌نظیری در بین سایر برنامه‌های صدا و سیما دست یابد.

برنامه خندوانه را می‌توان یکی از موفق‌ترین برنامه‌های تلویزیونی صدا و سیما در چند سال اخیر لقب داد. برنامه‌ای که علی‌رغم پخش‌شدن از شبکه‌ تازه تاسیس و کم‌مخاطب نسیم، در عرض چند ماه با اقبال عمومی مواجه‌شد. 

خندوانه
درسی بزرگ از سرنوشت تلخ نوکیا برای همه : شرکت نوکیا یکی از قدرتمندترین شرکت های دنیا و بزرگترین تولید کننده گوشی های تلفن همراه در جهان بود که اخیرا پس از کاهش ۹۹ درصدی ارزش سهامش توسط شرکت مایکروسافت خریداری شد.

درسی بزرگ از سرنوشت تلخ نوکیا برای همه

شرکت نوکیا یکی از قدرتمندترین شرکت های دنیا و بزرگترین تولید کننده گوشی های تلفن همراه در جهان بود که اخیرا پس از کاهش ۹۹ درصدی ارزش سهامش توسط شرکت مایکروسافت خریداری شد. در طول برگزاری نشست خبری اعلام فروش این شرکت به مایکروسافت رییس این شرکت گفت:ما بهترین تیم مدیریتی و اجرایی را در اختیار داشتیم، ماهیچ اقدام اشتباهی انجام ندادیم، سخت تلاش کردیم اما علی رغم همه این ها شکست خوردیم.
بعد از گفتن این جمله تمام تیم مدیریتی نوکیا و خود رییس آن شرکت به طور غم انگیزی گریه کردند...

Nokia Story
شما تنها فرد مسئول موفقیت تان هستید. بهترین لحظه زندگی تان روزی آغاز می شود که تصمیم می گیرید زندگی تان مال خودتان باشد. نه به کسی تکیه می کنید و نه کسی را مقصر می دانید. شما کنترل کاملی بر آینده تان دارید.
  • شما تنها فرد مسئول موفقیت تان هستید. بهترین لحظه زندگی تان روزی آغاز می شود که تصمیم می گیرید زندگی تان مال خودتان باشد. نه به کسی تکیه می کنید و نه کسی را مقصر می دانید. شما کنترل کاملی بر آینده تان دارید.

 

  • نیازی نیست که چرخ را اختراع کنید. بسیاری از موفقیت ها تنها با استفاده از چیزی که قبلا وجود داشته و صرفا با تغییراتی که به آن داده اند به دست آمده است.

 

Success

ورود کاربر

کانال مصورسازان پروژه