مدیریت عمومی

مدیریت عمومی

مردم بر اساس این ۷ ویژگی در مورد شخصیت مدیران قضاوت می‌کنند:

مدیران چند ساعت باید با کارکنان سپری کنند؟

شکی نیست که روابط خوب بین مدیر و کارمند موجب بهبود فضای کار و موفقیت شرکت می شود و کارکنانی که با مدیران دم خور می شوند، از روابط قوی تر و همکاری و بصیرتی که پیدا می کنند، نفع می برند. اما یک سوال مهم در اینجا مطرح است:

آیا کارکنان می توانند ساعت های زیادی را با مدیران خود بگذرانند؟

“بازی کاری” به  دانش استفاده از تفکر مبتنی بر طراحی بازی (Game-Design Thinking)  و استفاده از مکانیزم ها، تکنیک ها و المان های بازی در بسترهای غیر از بازی برای ایجاد شادی و افزایش اشتیاق کاربران در آن بسترها، حل مسائل، بهبود فرآیندها و برانگیختن و جذب مخاطب اطلاق می شود.

برنامه خندوانه را می‌توان یکی از موفق‌ترین برنامه‌های تلویزیونی صدا و سیما در چند سال اخیر لقب داد. برنامه‌ای که علی‌رغم پخش‌شدن از شبکه‌ تازه تاسیس و کم‌مخاطب نسیم، در عرض چند ماه با اقبال عمومی مواجه‌شد. 

درسی بزرگ از سرنوشت تلخ نوکیا برای همه

شرکت نوکیا یکی از قدرتمندترین شرکت های دنیا و بزرگترین تولید کننده گوشی های تلفن همراه در جهان بود که اخیرا پس از کاهش ۹۹ درصدی ارزش سهامش توسط شرکت مایکروسافت خریداری شد. در طول برگزاری نشست خبری اعلام فروش این شرکت به مایکروسافت رییس این شرکت گفت:ما بهترین تیم مدیریتی و اجرایی را در اختیار داشتیم، ماهیچ اقدام اشتباهی انجام ندادیم، سخت تلاش کردیم اما علی رغم همه این ها شکست خوردیم.
بعد از گفتن این جمله تمام تیم مدیریتی نوکیا و خود رییس آن شرکت به طور غم انگیزی گریه کردند...

  • شما تنها فرد مسئول موفقیت تان هستید. بهترین لحظه زندگی تان روزی آغاز می شود که تصمیم می گیرید زندگی تان مال خودتان باشد. نه به کسی تکیه می کنید و نه کسی را مقصر می دانید. شما کنترل کاملی بر آینده تان دارید.

 

  • نیازی نیست که چرخ را اختراع کنید. بسیاری از موفقیت ها تنها با استفاده از چیزی که قبلا وجود داشته و صرفا با تغییراتی که به آن داده اند به دست آمده است.

 

ورود کاربر

کانال مصورسازان پروژه