نرم افزار

معرفی نرم افزار AMOS

AMOS مخفف عبارت Analysis of Moment Structures مي باشد. AMOS را می توان یکی از موفق ترین نرم افزارهایی دانست که به طور خاص برای مدل سازی معادله ساختاری طراحی شده اند. هرچند هدف اصلی از طراحی این نرم افزار مدل سازی است، اما قابلیت اجرای مجموعه ای از تحلیل های کمی و آماری معمول نیز به وسیله این نرم افزار وجود دارد.

 176 صفحه اسلاید آموزشی برای نرم افزار Primavera P6

با مطالعه این اسلاید ها می توانید یک آشنایی نسبی با نرم افزار Primavera P6 داشته باشید. برای آموزش کامل علاوه بر شرکت در کلاس های شرکت مصورسازان پروژه می توانید از کتاب های زیر استفاده کنید:

آموزش شماتیک Primavera P6 تالیف مهندس حسین عوض خواه (رادمهر)

آموزش Primavera P6 تالیف مهندس نادر خرمی راد

با کمال میل منتظر همکاری شما برای تالیف متون تخصصی و ارائه راهکارهای مناسب در مدیریت پروژه هستیم.

گرچه نسخه های جدیدتر Primavera  به بازار آمده و اغلب کاربران به سمت آنها سوق پیدا کرده اند ولی هنوز کاربران زیادی هستند که از نسخه قدیمی این نرم افزار یعنی P3 استفاده می کنند. در پیوست 2 جزوه یا کتاب الکترونیک برای آموزش این نرم افزار قرار گرفته است.

این جزوه برگرفته از جزوه آموزشی P3 باشگاه مهندسین ایرانی است که در وبلاگ www.sanaye-en.blogfa.com ارائه گردیده و با تشکر از تهیه کننده جهت استفاده عموم در سایت مصورسازان پروژه قرار گرفته است.

همچنین یک کتاب الکترونیک برای آموزش Primavera Project Planner برگرفته از سایت www.irebooks.com

 

دانلود نمونه فایل MSP (برنامه ریزی زمان، هزینه و منابع)

 این یک نمونه برنامه ریزی پروژه ساختمانی به وسیله نرم افزار Microsoft Project می باشد. برای ساخت یک ساختمان 4 طبقه منابع و هزینه آنها به خوبی تعریف شده اند و به خوبی می توان مدیریت زمان، هزینه ها و منابع را روی این پروژه انجام داد.

فایل خروجی Cash Flow که توسط Microsoft Project تولید شده نیز ضمیمه شده است.